Kwi 222021

Książki przepełnione nadzieją

Książki przepełnione nadzieją

Zawsze trzeba mieć nadzieję na to, że będzie dobrze. Że człowiek dojdzie do takiego momentu, kiedy będzie mógł mówić o pełni szczęścia. Może nie zawsze będzie to łatwe. Człowiek nie raz będzie musiał upaść, ale w końcu się uda. W takie rzeczy naprawdę trzeba wierzyć. Taką oto nadzieję zawsze można znaleźć w książkach – chociaż niektórzy uważają, że to bzdura. Tak wcale nie jest. Zawsze trzeba znaleźć taki drogowskaz dla siebie, dzięki któremu człowiek lepiej poczuje się ze swoim życiem. Taką nadzieję na szczęśliwe zakończenie daje Anna Wolf w swoich książkach. Jedną z jej najnowszych książek jest Tania Książka – Blade, który to należy do serii “Strom Riders MC”. Druga książka tej autorki to “Zimowe serca”.

“Blade”

Storm Riders MC to klub motocyklowy, który dla byłego weterana wojennego jest wszystkim. Blade wszystkich braci z klubu motocyklowego traktuje poważnie. Wiele już przeszedł w swoim życiu. Motor i klub daje mu chwilę wytchnienia. Przygodnie poznane kobiety zawsze sprawiają, że jego łóżko jest ogrzane – chociaż z żadną nie ma zamiaru się związać. Stałych zobowiązań Blade nie lubi. Ma własny, nieco chaotyczny plan na życie. W pewnym momencie Blade musi dotrzymać słowa, które dał swojemu bratu z klubu. Jego kumpel umiera, a on ma się zająć jego siostrą. Dlatego też Blade razem ze swoimi braćmi z klubu pewnego dnia pojawiają się z hukiem w życiu rudowłosej Connie, która jakoś nie wyobraża sobie, że ten okropny facet ma być jej niańką. Do tej pory Connie nauczyła się, że w życiu musi radzić sobie sama, więc ten groźny koleś do niczego nie jest jej potrzebny. Tylko, że Blade nie ma zamiaru odpuścić. W końcu złożył obietnicę umierającemu koledze. Czy w końcu uda mu się dopełnić obietnicę? Czy Connie faktycznie nie będzie potrzebowała pomocy?

“Zimowe serca”


Powieść w fantastycznym, świątecznym klimacie, która optymistycznie człowieka nastraja. Eric sam nie wie jak to się stało, że jego auto znalazło się w rzece. Wie tylko, że życie zawdzięcza nieznajomej kobiecie, która go uratowała. Gdyby nie ona, to Erica już by na świecie nie było. Tylko, że bohaterka szybko ucieka z miejsca, a Eric nie ma szans nawet na to, aby podziękować. Rok później Eric ma okazję do tego, aby pomóc na ulicy Tarze, która jest ofiarą brutalnego męża. Mężczyzna nie wie, że ta zdystansowana kobieta jest tą, która wcześniej uratowała mu życie. Czy ta dwójka będzie miała szansę na to, aby obdarzyć się zaufaniem? Czy Eric będzie gotowy na to, aby wyjawić kobiecie tajemnice związanego z jego przeszłością?